Autorizovaný prodejce a servis Zetor

Zetor Forterra  – 100 – 150 koní

silák k neutahání

Traktory řady Forterra vynikají svou robustností a sílou. V řadě Forterra najdete hned 3 varianty: Model Forterra CL disponuje čtyřválcovým motorem s výkonem v rozsahu od 96 do 136 koní a převodovkou 24/18. Forterra HSX je vybavena modernější převodovku 30/30 s hydraulickou reverzací. Nejvyšší model Forterra HD přináší vyšší výkon (až 147 koní), má robustnější tělo, odpruženou nápravu a multifunkční ovládací panel.

Zetor Forterra(PDF – 2,7MB)

Více informací: https://www.zetor.cz/zetor-forterra-specifikace

Zetor Crystal – 150 – 170 koní

Dříč s šesti válci pod kapotou

Traktory řady Crystal jsou koncepčně pojaty tak, aby úspěšně konkurovaly traktorům střední a vyšší výkonové třídy.

 • jednoduchý robustní traktor bez komplikovaného ovládání
 • silný šestiválcový motor s vysokým kroutícím momentem
 • dlouhý rozvor a odpružená náprava
 • jízdní komfort a nízká hlučnost v kabině
 • nízké provozní náklady a dostupné náhradní díly
 • čtyři rychlosti PTO pro všechny typy hnaných strojů

Zetor Crystal (PDF – 4,62MB)
Více informací: https://www.zetor.cz/zetor-crystal

Zetor Proxima – 80 – 120 koní

Váš univerzální společník

 • Vynikající poměr cena / výkon
 • vysoká životnost TRAKTORU
 • ideální poměr výkon / váha
 • Svižný a obratný
 • Univerzální
 •  Léty prověřená konstrukce
 • nízká spotřeba paliva a olejů
 • Jednoduchost
 • VARIABILITA

Nejoblíbenější modelová řada Zetor Proxima si získala popularitu díky své univerzálnosti, spolehlivosti a robustnosti. Splňuje náročné požadavky zákazníka v zemědělství, lesnictví a komunálních službách. S ohledem na vysokou flexibilitu je na výběr provedení bez kabiny i s kabinou a s pohonem dvou nebo čtyř kol. U modelů Proxima je zároveň v nabídce více variant převodovek s ohledem na praktické využití a potřeby zákazníků. Modely Proxima Plus disponují oproti modelu Proxima vyšším výkonem motorů a modernějším řešením převodovky pro efektivnější práci. Modely Proxima Power mají z rodiny Proxima nejmodernější řešení převodovky a splňují vysoké nároky zákazníků na mnohostrannost, komfort, bezpečnost a produktivitu.

Zetor Proxima (PDF – 2,25MB)

Více informací: https://www.zetor.cz/zetor-proxima

Zetor Major – 60 – 80 koní

Malý pomocník pro velké úkoly

Univerzální zemědělský kolový traktor, určený k agregaci se zemědělskými stroji, průmyslovými adaptéry a pro zemědělskou přepravu JE Navržený tak, aby ctil základní pilíře značky Zetor. Zetor Major ve výkonové kategorii do 80 hp navazuje na model, který byl v historii značky zetor jedním z nejúspěšnějších traktorů. Spolehlivý, výkonný a na údržbu nenáročný model si získal pověst traktoru na celý život. Tyto vlastnosti a výborný poměr cena/výkon, ocení hlavně majitelé rodinných nebo menších farem.

Zetor Major (PDF – 4,45MB)

Více informací: https://www.zetor.cz/zetor-major

Čelní nakladače

Čelní nakladače ZL

Perfektní odolnost, prvotřídní ergonomie a vysoká produktivita. Vysoký výkon ve spojení s nejvyšší bezpečností a produktivitou. Každý detail je maximálně promyšlený za účelem zajištění co nejjednoduššího, bezpečného a efektivního použití nakladače. Moderní čelní nakladač, který jednoduše nechce dělat kompromisy. Nekompromisní je například viditelnost a výhled, díky chytré konstrukci výložníku. Tomu napomáhá také výjimečně nízké umístění bodu lomení ramen až po upínací část pro nářadí, které je taktéž optimalizované pro výborný výhled jak do stran, tak dopředu. Dalším příkladem je jednoduchost, která prostupuje celým řetězcem, počínaje servisem až po manipulaci s hydraulickým systémem a nářadím. Snadné použití pro práci a šetří Váš čas i Vás samotné.

Čelní nakladače ZX

důvody, proč zvolit čelní nakladač ZX, jsou nesčetné. Mezi nejvýznamnější patří výhled vpřed, snadnost ovládání a komfort při každém použití.

Čelní nakladače ZX jsou konstruovány tak, aby přinesly nejvyšší možnou produktivitu a uživatelské výhody po dlouhá léta používání. Množství unikátních vlastností se spojilo, aby vám nabídly stoprocentní spolehlivost a dlouhodobou životnost. Samozřejmostí je nejen používání odolných prvků společně s robustní konstrukcí, ale také přísná kontrola kvality

Zetor – Čelní nakladače (PDF – 13,31MB)

Více informací: https://www.zetor.cz/celni-nakladace